ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ ШКОЛСКЕ 2019/20

Пољопривредни факултет Универзитета у Приштини, расписао је Конкурс за упис у прву годину акредитованих студијских програма. Текст Конкурса можете преузети у секцији за преузимање, где су прецизирани термини свих активности везаних за упис, као и услови уписа, са неопходном документацијом.

Све додатне информације могу се добити на телефон 028-88-261, или путем електронске поште слањем упита на мејл адресу poljoprivredni@pr.ac.rs. Може се преузети и информатор о акредитованим студијским програмима и условима студирања.

Обавештавамо све будуће студенте да се полагање пријемног испита НЕ НАПЛАЋУЈЕ.

Истовремено обавештавамо све будуће студенте да ће сви студенти, који стекну услов за упис, бити финансирани из БУЏЕТА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ.

Последње ажурирано уторак, 04 јун 2019 12:17