КОНКУРС ЗА УПИС ШКОЛСЕ 2020/21

Обавештавамо све заинтересоване да је расписан конкурс за упис школске 2020/21. године. Сви неопходни детаљи конкурса се налазе у документу у секцији за преузимање. Имајући у виду тренутну ситуацију, пријаве за упис, заједно са неопходном скенираном документацијом, се могу слати електронским путем на званичну мејл адресу poljoprivredni@pr.ac.rs.

Такође, пријаве ће се примати и путем телефона, или факса на број телефона +38128-88-261. Приликом доласка на полагање пријемног испита, неопходно је достављање потребне оригиналне документације. Пријемни испит ће бити организован у просторијама Факултета у Лешку, односно Лапљем Селу.

Факултет неће наплаћивати трошкове полагања пријемног испита. ЖЕЛИМО ВАМ ДОБРОДОШЛИЦУ.

Последње ажурирано среда, 03 јун 2020 13:30