КОНКУРС ЗА УПИС ШКОЛСКЕ 2021/22

Обавештавамо све заинтересоване да је расписан конкурс за упис основних академских студија школске 2021/22. године. Сви неопходни детаљи конкурса се налазе у документу у секцији за преузимање, а остали детаљи студијских програма, као и програма полагања пријемног испита у Информатору. Пријаве за упис, заједно са неопходном скенираном документацијом, се могу слати електронским путем на званичну мејл адресу poljoprivredni.ss@pr.ac.rs.

Такође, пријаве ће се примати и путем телефона, или факса на број телефона +38128-89-264, односно +38128-88-261. Приликом доласка на полагање пријемног испита, неопходно је достављање потребне документације, уколико није достављена. Пријемни испит ће бити организован у просторијама Факултета у Лешку, односно Лапљем Селу.

Факултет неће наплаћивати трошкове полагања пријемног испита. ЖЕЛИМО ВАМ ДОБРОДОШЛИЦУ.

Последње ажурирано уторак, 01 јун 2021 10:25