КОНКУРС ЗА УПИС ШКОЛСКЕ 2023/24 ГОДИНЕ

Обавештавамо будуће студенте да је расписан конкурс за упис основних академских студија школске 2023/2024 године. Факултет је реакредитовао све студијске програме, уз одређене иновације. Комисија за акредитацију Републике Србије позитивно је оценила све студијске програме и прихватила студијске програме, између осталих и данас веома популаран модул ЗАШТИТА БИЉА. Позивамо све заинтересоване студенте да се пријаве за јунски уписни рок. За све студенте обезбеђено је бесплатно школовање и смештај у студентском дому. Детаље конкурса можете преузети у секцији за преузимање докумената. Такође, можете се информисати о студијским програмима и предметима преузимањем брошуре за упис у школској 2023/2024 години.

Све додатне информације могу се добити телефоном, позивом на бројеве 028-89-264 и 028-88-261, односно путем електронске поште, слањем упита на мејл адресу poljoprivredni.ss@pr.ac.rs..

Последње ажурирано четвртак, 11 мај 2023 10:35